Belka
Poniedziałek, 17 Czerwca 2019   imieniny: Albert, Laura, Adolf
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konin: Czytelnicy piszą - List otwarty

Data publikacji: 2018-09-02, Data modyfikacji: 2018-09-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowny Panie Przewodniczący ! Uprzejmie dziękuję za spowodowanie i udzielenie mi odpowiedzi na skierowane do Pana w dniu 5 maja 2018 roku pytania. Pismem z dnia 3 lipca 2018r /Wasz znak: BP.152.23.2018./ odpowiedzi udzielił mi działający z upoważnienia Prezydenta Miasta jego zastępca Pana Sebastian Łukaszewski. Uzyskane odpowiedzi są niepełne i niekompletne, a na większośd z nich nie uzyskałem odpowiedzi w ogóle. Uporządkowany zestaw wszystkich wcześniej zadanych pytao i otrzymanych na nie odpowiedzi załączam do niniejszego pisma /zał.nr1/. Nadmieniam, że nie znalazłem odpowiedzi na stawiane pytania na żadnym z prowadzonych przez służby miasta portali informacyjnych. Nie znalazłem również opublikowanych transparentnych procedur postępowania ich rezultatów ani stawianych warunków, przyjętych kryteriów ocen czy kwalifikowania i wyboru ofert w przyjętym poza sektorowym (wyjątkowym) trybie ich wyłaniania. Brak jest również spersonalizowanej odpowiedzialności za przyjęty tryb działania i jego efekty.

Pełna treść wiadomości na: konin24.info//konin.php/a,151,n,26136/Aktualnosci/Czytelnicy-pisza---List-otwarty
konin24.info, Źródło artykułu: konin24.info
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat koniński - powiat wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Koninie. W skład powiatu wchodzą gminy: Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Rychwał, Rzgów, Skulsk, Sompolno, Stare Miasto, Ślesin, Wierzbinek Wilczyn, zajmując powierzchnię 1578,71 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody (Bieniszew, Mielno, Pustelnik, Sokółki, Złota Góra oraz część rezerwatu Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia), parki krajobrazowe (Powidzki i Nadwarciański), obszary chronionego krajobrazu (Powidzko – Bieniszewski, Goplańsko - Kujawski, Złotogórski i Pyzderski), zbiornik retencyjny na Powie, jeziora (Pątnowskie, Ślesińskie, Wąsowsko – Mikorzyńskie, Gosławskie, Gopło i Skulskie), a także oraz liczne szlaki rowerowe. Do zabytków architektonicznych zalczają się: Pałac Bronichowskich w Żychlinie, Skansen Archeologiczny w Mrówkach, Łuk Triumfalny w Ślesinie, Wieża widokowa na Złotej Górze oraz znane w całej Polsce Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu Starym.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie oraz przemyśle. Na rozkwit tutejszej gospodarki wpłynął szybki rozwój przemysłu odkrywkowego.

Przez powiat koniński przebiega: autostrada A2 i trzy drogi krajowe nr: 25,72 i 92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola